+420 605 528 735

A-Z Nerez - Výroba z nerezové oceli

Firma A-Z Nerez byla založena 1. dubna 2007 a od samého začátku se zaměřujeme na zpracování především nerezového materiálu.

Základem naší kvalitně odvedené práce je dobrý tým našich zaměstnanců, kteří si poradí s každým detailem. Jejich dlouholetá praxe v oboru se odráží na konečném výsledku každé realizované zakázky. Snažíme se stále rozvíjet a učit novým věcem. Hlavní důraz klademe na vysokou kvalitu výroby, propracovanost každého detailu, rychlou montáž a v neposlední řadě spokojenost zákazníka. Naše práce spočívá od samotného zaměření, cenové nabídky, výroby, až po konečnou montáž. Zakázky se snažíme realizovat v co nejkratší dodací lhůtě, závisející na náročnosti a rozsahu prací. Vždy se snažíme vyhovět každému zákazníkovi.

Nerezový materiál je v dnešní moderní době jeden z nejžádanějších materiálů a to zejména pro jeho snadnou údržbu a vysokou životnost. Široké možnosti kombinací nerezu se dřevem nebo sklem umožňuje vnést do interiéru, ale i exteriéru rodinných domů či komerčních prostor kus elegance a moderní architektury.

Výrobní program

zábradlí - celonerezové; zábradlí - skleněné; zábradlí - kombinace nerez, sklo; madla nerezové i dřevěné; ploty; schodiště (točivá i přímá); brány; doplňky pro interiéry i exteriéry; obklady z nerez materiálů; digestoře; stoly; nerezové potrubí; a vše další dle vašeho přání